Mus rasite

Liaudiški vaistai nuo podagros

Liaudiški vaistai nuo podagros
Podagra: kaip ją išsigydyti?

Sveikata

Liaudiški vaistai nuo podagros

Podagra – tai liga, kuriai būdingas uratų arba šlapimo rūgšties kristalų nusėdimas organizme ant sąnarinių galūnių paviršių, deformuojančių sąnarius ir dėl to sutrinka funkcinė veikla.

Kiekvienas turintis podagrą, galvoja apie podagros gydymą liaudies priemonėmis. Norint užkirsti kelią šios ligos vystymuisi, pirmiausia būtina laikytis griežtų gydytojo rekomendacijų.

Podagros gydymas ir prevencija

Gydant podagra namuose, siekiant užkirsti kelią tolesniam jos vystymuisi, gali prireikti griežtai laikytis dietos, taip pat gerti daug vandens – tai vienas paprasčiausių būdų podagrai gydyti be vaistų.

Podagros priepuoliai atslūgsta vartojant žolinius vaistus, kurie vartojami ilgą laiką.

Šio metodo pranašumai:

  • veiksmingas skausmo mažinimas;
  • medžiagų apykaitos normalizavimas, medžiagų apykaitos procesai sąnarių audiniuose;
  • minimalios kontraindikacijos;
  • sudėtingas poveikis sąnarių audiniams;
  • prieinama kaina – galima įsigyti bet kurioje vaistinėje;
  • paruošimo paprastumas – vaistažoles užvirti lengva.

Vaistažolės yra plačiai naudojamos patologijoms, kurios atsiranda dėl podagros. Jos naudojamos išoriniam ir vidiniam vartojimui, siekiant nuraminti, pašalinti skausmą, normalizuoti medžiagų apykaitą sąnariuose. Audiniai gauna maistines medžiagas ir pagerėja deguonies tiekimas į juos. Tradicinės medicinos naudojimas didina vietinį imunitetą, podagros priepuoliai pasitaiko vis rečiau.

Daugelis žolelių turi stiprų priešuždegiminį poveikį dėl salicilatų ir kitų elementų, savo struktūra panašių į steroidus. Norėdami sustabdyti priepuolį ir pašalinti skausmą, galite naudoti žoleles, mažinančias šlapimo rūgšties koncentraciją organizme.

Podagros gydymas žolelėmis atliekamas naudojant žoleles ir vaistažoles:

  • pelkinė sidabražolė;
  • ramunėlė;
  • bitkrėslė;
  • šalavijas;
  • jonažolė.

Atkreipkite dėmesį, kad žmogus gali individualiai netoleruoti kai kurių žolelių ir jų dalių. Gydymas liaudies priemonėmis draudžiamas turint infekcinių ligų, psichikos sutrikimų, sepsio, lytiškai plintančių ligų, onkologijos stadijoje.

Norėdami pasiekti aukštą efektyvumą, gerkite arbatas, nuovirus, naudokite tinktūras išoriniam naudojimui. Vieni liaudiški receptai podagrai stabdo uždegimą, kiti gerina šlapimo rūgšties apykaitą.

  • šeivamedžio uogos;
  • bruknės;
  • aviečių lapai;
  • kadagys;
  • Erškėtrožė.

Naudokite 2 šaukštus vaistažolių. Surinktas ir išdžiovintas žoleles užpilti puse litro verdančio vandens, užplikyti 10 min., prieš geriant perkošti.

Ugniažolės arbatos nuovirui paruošti 20 g sausų žolelių užpilkite verdančiu vandeniu, palikite, kol atvės, ir prieš naudojimą nukoškite. Po pagrindinio valgio gerti 4 kartus per dieną po 2 v.š. Išoriniam naudojimui galite patys pasigaminti tepalą ar kompresą iš žolelių.

Kas atsitiks, jei podagra nebus gydoma?

Kai liga pasireiškia, daugelis žmonių ją ištveria, tikėdamiesi, kad skausmas praeis savaime. Didelė tikimybė, kad sąnariai subyrės. Skausmas stiprėja ir ūminis artritas progresuoja, pereina į lėtinę stadiją.

Norint gauti kuo greičiausius podagros gydymo rezultatus, būtina diagnozuoti ligos stadiją ir pradėti vartoti vaistus podagrai gydyti. Priešingu atveju išsivystys komplikacijos ir podagrinis uždegimas išplis į kitus sąnarius, inkstuose susidarys akmenys.

Podagros profilaktika

Siekiant užkirsti kelią priepuoliams, naudojama griežta dieta. Tam tikri maisto produktai gali padidinti neigiamą šlapimo rūgšties poveikį. O antsvoris pablogina problemą. Podagros gydymas namuose susideda iš gydytojo patarimo – priešuždegiminiai vaistai vartojami pagal reumatologo nustatytą schemą, kasdien laikomasi dietos, kad būtų sustabdyti procesai, vedantys į paūmėjimą.

Kadangi terapija apima šlapimo rūgšties kiekio kraujyje mažinimą, turėsite laikytis mitybos dietos. Pacientams draudžiama vartoti subproduktus, riebią žuvį, mėsą, alkoholį, mėsos sultinius, kiaulės taukus, konservus, grybus, ankštinius augalus, kavą, stiprią arbatą, kakavą, šokoladą, salotas, ridikėlius, baklažanus, špinatus, rūgštynes, dešras, rūkytus produktus, avietės ir kepinius su riebiais kremais.

Negalima savarankiškai gydytis ir diagnozuoti sau ligas! Norėdami tiksliai diagnozuoti ligą, kreipkitės į gydytoją. Tik gydantis gydytojas gali teisingai diagnozuoti ir paskirti tinkamą gydymo metodą.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau Sveikata

  • Cholesterolio norma vyrams ir moterims Cholesterolio norma vyrams ir moterims

    Lentelės

    Cholesterolio norma

    autorius

    Cholesterolis yra į riebalus panaši medžiaga organizmo ląstelėse ir gyvūnų maiste. Žmogaus kūnas naudoja jį vitamino D, hormonų ir medžiagų, padedančių virškinimui, gamybai. Tačiau cholesterolio perteklius gali pakenkti organizmui. Jis gali jungtis su kitomis kraujyje...

  • Kreatinino norma. Normalus kreatinino kiekis ir aukštų bei žemų rezultatų priežastys Kreatinino norma. Normalus kreatinino kiekis ir aukštų bei žemų rezultatų priežastys

    Sveikata

    Kreatinino norma. Normalus kreatinino kiekis ir aukštų bei žemų rezultatų priežastys

    autorius

    Kreatininas yra kreatino atliekų produktas, kurį raumenys naudoja energijai gaminti. Paprastai kreatininas keliauja su krauju į inkstus, kur palieka kūną su šlapimu. Didelis kiekis kraujyje gali reikšti, kad inkstai neveikia tinkamai. Kreatinino kraujo tyrimas padeda...

  • Kas yra cholesterolis? Kas yra cholesterolis?

    Sveikata

    Kas yra cholesterolis?

    autorius

    Cholesterolis yra vaškinė, į riebalus panaši medžiaga jūsų kraujyje. Žmogaus kūnas naudoja jį vitamino D, hormonų ir medžiagų, padedančių virškinimui, gamybai. Cholesterolis yra būtinas gerai sveikatai. Tačiau cholesterolio perteklius gali pakenkti organizmui. Jis gali jungtis...

  • Apie taboką ir rūkymą Apie taboką ir rūkymą

    Sena tiesa nerūdija

    Apie taboką ir rūkymą

    autorius

    Sužinosite: Išskleisti Podagros gydymas ir prevencijaKas atsitiks, jei podagra nebus gydoma?Podagros profilaktikaRekomenduojame Šiemet spalių m. 11 d. anglų „Draugijoje neblaivumui tirti“ Cambridge‘o universiteto profesorius W. E. Dixon laikė įdomų, paremtų tam tikrais tyrinėjimais, Cambridge‘o U-to...

  • Alkoholio žala žmogaus sveikatai Alkoholio žala žmogaus sveikatai

    Sena tiesa nerūdija

    Alkoholis – mūsų priešas

    autorius

    Nuo senų, senovės žmonija vartoja alkoholi, kurį šių dienų mokslas priskiria prie nuodų. Jis yra lygiai kenksmingas žmogaus organizmui, kaip ir aršenikas, opijus, morfijus ir kiti tokie nuodai. Tačiau alkoholio vartojimas virto papročiu, kuris neša...

  • Kūno grūdymas ir odos priežiūra Kūno grūdymas ir odos priežiūra

    Sena tiesa nerūdija

    Kūno grūdymas ir odos priežiūra

    autorius

    Jau seniai žinoma, kad sveika oda yra ne tik grožio simbolis, bet ir sveikatos rodiklis. Daugelis iš mūsų siekia išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ir švytinčią odą per visą gyvenimą. Šiame straipsnyje, pavadinimu „Kūno grūdymas ir odos...

  • Pirmieji nėštumo požymiai Pirmieji nėštumo požymiai

    Santykiai

    Nėštumo požymiai

    autorius

    Nėštumas yra ypatingas laikotarpis moters gyvenime, kai jos kūnas ruošiasi naujai gyvybei. Nėštumo metu moters organizme vyksta daug pokyčių, kurie gali būti juntami fiziškai ir emociškai. Vienas svarbiausių dalykų nėštumo metu yra suprasti ir atpažinti...

Temos

Reklama
Reklama

Savaitės populiariausi

Reklama
Reklama
Į viršų