Mus rasite
Filmas Padėkos diena (2023) online lietuviškai
Padėkos diena / Thanksgiving (2023)

Kinas

Filmas Padėkos diena (2023)

Po tragiško Juodojo Penktadienio, kuomet vietiniame prekybos centre buvo mirtinai sutrypti keli žmonės, ramų Masačiusetso valstijos Plimuto miestelį apima dar didesnis siaubas: Padėkos dieną vietos gyventojus vieną po kito ima žudyti paslaptingas anonimas, kuriam greitai suteikiamas „Džono Karverio“ vardas.

Miestelio šerifui pamažu aiškėja, kad žmogžudystės nėra atsitiktinės, o nusikaltimų gijos veda atgal į tragišką Juodąjį Penktadienį bei tuos laikus, kuomet būtent šiame miestelyje ir buvo pradėta Padėkos dienos tradicija.

Metai:2023
Šalis:JAV
Žanras:Siaubo, Trileriai
Kino studija:TriStar Pictures, Spyglass Media Group, Cream Productions, Ethereal Visage Productions
Trukmė: 1h 46m
Amžiaus cenzas:N-16
Režisierius:Eli Roth
Vaidina:Patrick Dempsey, Addison Rae, Milo Manheim, Jalen Thomas Brooks, Nell Verlaque

Žiūrėti Padėkos diena (2023)

Filmo gamyba

Po to, kai režisierius Eli Rothas sukūrė netikrą „Padėkos dienos“ anonsą filmui „Grindhouse“ (2007), atsirado planai sukurti pilnametražį filmą. 2010 m. Rothas „CinemaBlend“ pasakė, kad scenarijų rašė kartu su Jeffu ​​Rendelliu ir tikisi jį užbaigti, kai baigs spausti „The Last Exorcism“. 2012 m. rugpjūčio mėn. Jonas Wattsas ir Christopheris D. Fordas kartu su Roth ir Rendell scenarijų parašė. 2016 m. birželį Rothas paskelbė Reddit, kad prie scenarijaus dar reikia padirbėti, kad filmas atitiktų anonsą. 2019 m. vasarį pasirodė pranešimų, kad kitą mėnesį Rothas režisuos neatskleistą siaubo filmą „Miramax“ Bostone, Masačusetso valstijoje. „Bloody Disgusting“ teigė, kad šis filmas gali būti „Padėkos diena“, tačiau negalėjo visiškai patvirtinti šios informacijos.

2023 m. sausį „Deadline Hollywood“ pranešė, kad „Spyglass Media Group“ kuria filmą. Rothas buvo priverstas apleisti „Borderlands“ ir perduoti jį režisuoti Timui Milleriui.

Filmavimas prasidėjo Toronte kovo 13 d. ir baigtas 2023 m. gegužės 5 d. 2023 m. kovo mėn. „TriStar Pictures“ įsigijo teises platinti filmą visame pasaulyje.

Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų