Mus rasite
Filmas Šėtono garbintojai (2023) online
Šėtono garbintojai / Lord of Misrule (2023)

Kinas

Filmas Šėtono garbintojai (2023)

Atokiame Anglijos kaime vis dar triukšmingai, su persirengėliais, laužais ir dainomis švenčiama šimtmečius skaičiuojanti mitologinė šventė – senovinis saulėgrįžos ritualas, per kurį kviečiama senovinė dvasia ir aukojama gyvybė, kaip didžiausia dovana piktosioms dievybėms. Ši baisi tradicija, apipinta legendomis ir persmelkta kraujo simbolikos, padeda pašventinti žemę ir užtikrinti jos derlingumą.

Apie kraupias pagoniškas tradicijas nieko neįtarianti Rebeka Holand čia atsikrausto kartu su savo šeima ir pradeda eiti parapijos pastorės pareigas. Graži gamta, šimtamečiai medžiai, jaukūs namai, draugiški gyventojai, mylimas darbas – visa tai, ko reikia naujai gyvenimo pradžiai. Artėjanti kaimo šventė – Rebekai puikus būdas įsilieti į bendruomenę ir dar labiau pažinti jos žmonės. Tačiau pačiame šventės įkarštyje, pilname šiurpių kaukėtų persirengėlių, paslaptingai dingsta dešimtmetė jos dukra Greisė. Mergaitės desperatiškai ieško tėvai, tačiau miestelio gyventojai neatrodo labai sunerimę. Aiškinantis keistas vaiko dingimo aplinkybes, į paviršių ima kilti vis kraupesnės „idiliško“ nuošalaus kaimo gyventojų paslaptys. Kiekviena sekundė, siekiant išgelbėti mergaitę, tampa svarbi – kitaip neužilgo vaiko kūnas taps dar viena kruvina auka, kurios trokšta apsėsta religinio transo kaimo bendruomenė. Buvęs ramus gyvenimas virsta tikru košmaru…

Mistiniais pagoniškais ritualais apgaubtas siaubo filmas „Šėtono garbintojai“, tai – makabriškas pasakojimas, kuriame į vieną visumą susilieja dabartis ir praeitis… Visa tai tampa puikiu reginiu aistringiems siaubo filmų mėgėjams.

Metai:2023
Šalis:JAV
Trukmė:1h 44m
Žanras:Siaubo
Amžiaus cenzas:N-16
Režisierius:William Brent Bell
Vaidina:Tuppence Middleton, Ralph Ineson, Matt Stokoe, Robert Goodman, Anton Saunders
Kino studija:Riverstone Pictures, Bigscope Films, BCP Asset Management, The Machine Room, REP Productions 12

Žiūrėti Šėtono garbintojai (2023)

 

Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų