Mus rasite
Geometrinės figūros – karpinių šablonai
Geometrinės figūros vaikams @būvis.lt

Karpiniai iš popieriaus

Geometrinės figūros – karpinių šablonai

Karpinių šablonai “Geometrinės formos ir figūros” – skirti vaikams, tad galite nemokamai lavinti vaiko karpimo įgūdžius. Tai lengva išmokti žaidžiant smagų žaidimą!

Tiesiog atsisiųskite ir atsispausdinkite paveikslėlius ir paprašykite vaiko atsargiai kirpti žirklėmis ties pažymėtomis linijomis.


Popieriaus karpymo ir spalvinimo meno ir amatų užsiėmimai leidžia vaikams kūrybiškai išreikšti save. Žirklutėmis karpydami linksmas figūras vaikai lavins rankų – akių koordinacijos, smulkiosios motorikos įgūdžius, lavins plaštakos, pirštų ir riešo raumenis. Šie raumenys svarbūs rašant, dažant ir atliekant kasdienes užduotis, pavyzdžiui, valantis dantis, valgant ir rengiantis.

Karpymas taip pat padeda vaikams susikurti rankų raumenis, o tai padeda manipuliuoti mažais daiktais. Tai taip pat lavina erdvinį suvokimą.

Skaityti toliau

Esu draugiškas ir linksmas žmogus, kuris mėgsta dalintis patarimais ir patirtimi su maisto gamyba besidominčiais žmonėmis. Nebijau eksperimentuoti su ingredientais ir skoniais. Dažnai kuriu savo originalius receptus ir dalinuosi jais.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų