Mus rasite

Kiekvienas iš mūsų pasirenkame tai kas mums teikia džiaugsmą ir malonumą. Vieniems malonumas ir džiaugsmas išeiti į miestą, pasėdėti kavinėje, kitiems patogiai įsitaisius prie tv mėgautis suvaidintomis emocijomis ir dirbtinėmis šypsenomis…


Tretiems, t.y. mums yra malonumas leisti laiką gamtoje, ir visiškai nesvarbu ar išeisime tik pasivaikščioti į mišką, ar laiką leisime su meškere rankoje, su žiūronais stebėdami paukščius, grybaudami ar uogaudami. Visą tai yra kokybiška ir tikra, be to visokeripoai naudinga mūsų sveikatai ir dvasiai. Tačiau, kad visa ši veikla būtų dar malonesnė ir teiktu dar didesnį pasitenkinimą, svarbu suprasti gamtoje mus supančią aplinka bei pažinti joje vykstančius procesus. Tam tikslui ir buvo įkurta svetainė GoWild.lt kurioje dalinamės informacija su Jumis.


Svetainė yra suderinta su mobiliaisiais telefonais, todėl būdami gamtoje visuomet galėsite ją atsiversti ir susirasti reikiamą informaciją. Patikėkite tai be galo įdomu, kuomet žygiuodami mišku randame ratu augančiu grybus ir nustebę bandome rasti paaiškinimą tokiam paranormaliam reiškiniui, atsivertę GoWild.lt svetainę suprantame, kad nieko paranormalaus tame nėra, tai natūralus procesas. Pabandykite.


Taip pat norėtumėme atkreipti skaitytojų dėmesį į tai, jog šioje svetainėje publikuojami straipsniai, didžiąją dalimi surinkti iš anksčiau mūsų šalyje leistos, periodinės literatūros, todėl kai kuri informacija gali ir neatitikti šių laikų aktualijų, todėl po straipsniu visuomet pateikiame ir datą, kada straipsnis pasirodė.


GoWild tikslas yra dalintis informacija, tačiau taip pat tai siekis suformuoti ir auginti bendruomenę, kurios nariai savo laisvalaikį dažniausiai leidžia gamtoje ir visiškai nesvarbu medžioja ar žvejoja, kopia į kalnus ar neria į vandens gelmes, renka grybus ir uogas ar stebi paukščius, keliauja automobiliu ar pėsčiomis, mus visus jungia bendras pomėgis – “Gamta”. Todėl norime pakviesti visus neabejingus šiai veiklai dalintis savo patirtais yspūdžiais. Siųskite mums aprašymus, nuotraukas ar video medžiagą, o mes savo ruožtu patalpinsime ją svetainės puslapiuose.

Reklama
Reklama

Savaitės populiariausi

Reklama
Reklama
Į viršų