Mus rasite
Minimalistinis laikrodis
Minimalistinis laikrodis @būvis.lt iliustracija

Užsakomasis straipsnis

Minimalistiniai laikrodžiai: X taisyklių, kaip pasirinkti kokybišką laikrodį už gerą kainą

Tai vienas iš svarbiausių aksesuarų tikrai ne vienam ir jau ne vieną dešimtmetį. Todėl pakankamai drąsiai galima sakyti, jog tai yra klasika, kuri visuomet išliks populiari, net jeigu bus ir kažkiek pakeitusi savo pavidalą. Kadangi šiomis dienomis galima rinktis ne tik iš įprastų, bet ir iš skaitmeninių išmaniųjų laikrodžių. Tačiau dėl to susidomėjimas mechaniniais modeliais nė kiek nemažėja. Tuo labiau, kad daugelis jų pasižymi itin populiariu minimalistiniu stiliumi, kuris šiomis dienomis itin madingas. Taigi, lieka vienintelis klausimas – kaip atrasti geriausią variantą neišleidžiant didelės sumos pinigų?

Kodėl svarbu ne tik dizainas?

Būtent išvaizda neretai ir tampa pirmuoju pasirinkimo kriterijumi. Ir tai visiškai natūralu, kadangi bet kuris laikrodis rodys valandas, tačiau ne kiekvienas tiks prie asmeninio stiliaus. Todėl pirmiausiai tikrai bus naudinga suprasti, kokio modelio norėtumėte. Aišku, universaliausi bus minimalistiniai laikrodžiai, kurie puikiai pasitarnauja praktiškai bet kada. Pradedant kelione į gamtą ir baigiant svarbiu susitikimu darbe. Tačiau gali būti, kad jūs norite kaip tik išskirtinio modelio, todėl tikrai nereikėtų savęs riboti.

Bet apsiriboti vien tik išvaizda taip pat neverta. Kadangi laikrodžiai gali labai skirtis savo savybėmis. Kas yra ne mažiau svarbu. Ir tikrai nepareikalaus didelių išlaidų. Kadangi net ir pakankamai pigūs laikrodžiai gali būti itin funkcionalūs bei stilingai. Taigi, jeigu jums nėra toks svarbus gamintojo žinomumas arba prestižinis ženklas, drąsiai galima rinktis ir pigesnes alternatyvas. Tuo labiau, kad ir tarp jų bus girdėtų bei patikimų gamintojų.

O tuomet jau galima pasidomėti ir funkcionalumu. Galbūt jums reikalingas chronometras, o galbūt dažnai būnate tamsoje ir tikrai būtų naudingas papildomas apšvietimas? Galbūt mėgstate leisti laiką vandenyje ir bus reikalingas tam pritaikytas bei vandeniui atsparus modelis. Kiekvieno poreikiai gali būti labai skirtingi ir patys įvairiausi. Tačiau šiomis dienomis ir laikrodžių pasirinkimas itin platus. Todėl galite drąsiai apibrėžti savo lūkesčius bei atrasti tinkamiausią modelį.

Laikrodis

Laikrodis @būvis.lt iliustracija

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

Be išskirtinių funkcijų ar norimo dizaino gali būti ir daugiau svarbių aspektų, apie kuriuos neretai užmirštama renkantis laikrodį. Korpuso bei dirželio medžiaga yra vieni iš jų. Dažniausiai pats laikrodis bus pagamintas iš plastiko arba metalo: nerūdijančio plieno, titano. O dirželių įvairovė gali būti žymiai didesnė. Tuo labiau, kad juos galima nesunkiai keisti ir taip susikurti norimą dizainą.

Taip pat gali skirtis ir stiklas. Safyrinis laikomas vienu iš patikimiausių ar atspariausių. Tačiau nenorint išlaidauti puikiai gali tarnauti ir mineralinis ar iš akrilato pagamintas variantas. Tuo labiau, kad iš pirmo žvilgsnio suprasti skirtumą tarp šių medžiagų nėra lengva. Taigi, apžiūrėkite skirtingus modelius, palyginkite jų savybes ir tikrai atrasite tą, kuris labiausiai tiks būtent jums.

Skaityti toliau

Naujienos iš interneto

Neužduodame klausimų, o į juos atsakome. Sudėtingus dalykus paaiškiname paprastai ir aiškiai.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų