Mus rasite
Specialisto patarimai renkantis oro sausintuvą
Specialisto patarimai renkantis oro sausintuvą

Užsakomasis straipsnis

Oro sausintuvo pasirinkimas: pataria specialistas

Jeigu norite būti užtikrintas dėl savo namų oro kokybės – reikia stebėti savo organizmo pokyčius. Žinoma, kad temperatūrą kaip ir drėgmę matuoti yra labai paprasta. Tačiau kai norite būti ramus dėl oro kokybės – turite analizuoti savo organizmo potyrius.

Jeigu dažnai skauda galvą, jeigu blogai miegate ir panašiai – vertėtų daugiau dėmesio skirti orui, kuris yra nematomas, tačiau labai paveikus.

Apie per didelį drėgmės kiekį patalpose

Štai retas žino, tačiau per didelė drėgmė patalpose gali prisidėti prie prastos savijautos. Apie netinkamą drėgmės lygį signalizuoja ne tik prasta savijauta, tačiau ir meteorologinė stotelė, kuri leis tiksliai žinoti – kaip reikia pakoreguoti oro drėgmės ir sausumo santykį, kad būtų galima gyventi sveikiau.

Nusprendus, kad reikia kažką keisti – pirmiausia būtini oro sausintuvai. Jų pasiūla rinkoje tokia plati, kad be patirties ne visada yra paprasta rasti labiausiai tinkamus. Specialistas Saulius, kuris prekiauja įranga, straipsnyje dalinasi esminiai patarimais, kurie užtikrins, kad radote jums labiausiai tinkamą kainos ir kokybės santykį.

Matmenų svarba

Saulius teigia, kad reikia kuo daugiau dėmesio skirti parametrams, kurie gali padėti geriau pažinti įrangas ir tuo pačiu kur kas paprasčiau jas palyginti. Štai vienas lyginimo aspektų yra susiję su įrangos dydžiu. Kai tiksliai yra žinoma, kurioje vietoje įranga bus laikoma – kur kas paprasčiau nuspręsti ir dėl jos matmenų. „Patogu, kad šiuo metu įranga gali būti perkama internetu. Tai leidžia atsifiltruoti tuos pasiūlymus, kurie jums tinka savo parametrais. Kai vieta, kur turėtų būti sausintuvas, yra maža, žinoma, kad dažniausiai norisi įrangos, kuri bus mažų matmenų“,- teigia Saulius.

Drėgmės lygis

Priklausomai nuo drėgmės lygio patalpose reikia ir atitinkamai labiau galingo arba mažiau galingo sausintuvo. Taip pat kai kurie yra naudojami nuolat, kaip profilaktinė priemonė, kuri gali padėti pašalinti drėgmę. Kiti yra naudojami po nelaimių. Daugeliui iki šiol atrodo, kad įranga skirta po nelaimių dažniausiai labai galinga, tad yra pramoninė. Tikrai ne. Galima rasti galingus sausintuvus, kurie tinkami ir buitiniams poreikiams patenkinti.

Kainos aspektai

Renkantis oro sausintuvus kai kurie labai daug dėmesio skiria kainai. Dažniausiai tikimasi sutaupyti, tačiau mėgautis gera kokybe. Tai yra įmanoma, tačiau reikia daugiau dėmesio skirti paieškoms.

„Verta rinktis gerų, patikimų gamintojų modelius, kurie yra parduodami su akcijomis. Tuomet galėsite džiaugtis mažesne kaina, tačiau kokybė – bus tokia pati gera. Visada venkite tų, kurie siūlo gaminius labai pigiai. Dažniausiai tai kelia abejones dėl kokybės“,- teigia Saulius.

Legalios prekybos vietos tarsi suteikia ramybės jausmą, kad bus gaunama tai, kas yra žadama.

Apie gamintojus

Verta detaliau domėtis ir gamintojais. Labai patogu yra skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti geriau suprasti kas ir kaip. Ne visada jūsų bei kitų žmonių nuomonės sutaps. Tai yra normalu. Tačiau esame tikri, kad kitų lyginimas bei gretinimas bei žmonių nuomonės gali bent jau ženkliai susiaurinti paieškas.

Įrangos garsumas

Rinkoje siūloma labai įvairaus veikimo garsumo sausintuvų. Jų lyginimas su kitais garsais:

  • 0 dB Begarsė aplinka;
  • 10 dB Kvėpavimas;
  • 20 dB Krentantys lapai;
  • 30 dB Šnabždesys;
  • 40 dB Lietaus lašai;
  • 48 dB Oro sausintuvas;
  • 50 dB Vidutinis garsas namuose;
  • 60 dB Įprastas kalbėjimas;
  • 70 dB Dulkių siurblys.

Tinkama įranga tarnaus Jums labai daug metų ir ženkliai pagerins gyvenimo kokybę. Svarbiausia tai suprasti. Sveikata yra mūsų turtas, kurį saugoti reikia labiausiai. Gera įranga – nepastebimai, tačiau labai veiksmingai prisidės prie gyvenimo kokybės.

Skaityti toliau

Neužduodame klausimų, o į juos atsakome. Sudėtingus dalykus paaiškiname paprastai ir aiškiai.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų