Mus rasite

1 tabletė bet kurioms gėlėms, kad lapai būtų šviesūs ir žali

Tabletė gėlių tręšimui

Sodas ir daržas

1 tabletė bet kurioms gėlėms, kad lapai būtų šviesūs ir žali

Kad gėlės išliktų žalios ir ryškios, jas reikia maitinti net ir žiemą. Kadangi žiemą augalai patiria didžiausią stresą:

 1. Nuo vasaros augalai išnaudojo visas maisto medžiagas ir dirvoje nieko nebelieka. Dirva išeikvota, jėgos senka, trūksta reikalingų elementų, kad gėlės gražiai atrodytų. Nedaug žmonių persodina augalus rudenį, o juk vasarą gėlės aktyviai dirba ir žydi ir išleidžia visus savo išteklius, kad suteiktų jums gražų žydėjimą. Rudenį gėlės pradeda gelsti, atrodo vangūs, atsiranda įvairi chlorozė, nes trūksta maistinių medžiagų.
 2. Šildymo sezonas augalui grožio neprideda, nes bute pasidaro labai karšta, labai sausa, o optimaliam augalo augimui reikia 20-25 laipsnių šilumos ir ne mažesnės kaip 60 proc. drėgmės Dėl karščio, būtent šildymo sezono metu, drėgmė nukrenta iki 20-30%, o lapai pradeda aktyviai gelsti ir negražiai atrodyti.
 3. Trumpėjant šviesiajam paros laikui, saulė ant palangių praktiškai nekrenta. Augalas, ilgai negavęs šviesos, pradeda temptis, lapai baltuoja, pagelsta, papilkuoja. Ant lapų pradeda atsirasti įvairių dėmių.

Atsižvelgiant į visus nepalankius veiksnius, būtina augalus pritaikyti prie nepalankių gyvenimo sąlygų bute, kad jie mažiau reaguotų į karštį, sausą orą, šviesos trūkumą ir nedažną laistymą.

Pelargonija Fischers Appleblossom žydinti žiemą

Pelargonija Fischers Appleblossom žydinti žiemą

Tai mums padės 1 tabletė 500 mg acetilsalicilo rūgšties.

 1. Tiesiog sutrinkite tabletę į miltelius, paimkite 200 ml stiklinę, užpilkite verdančiu vandeniu ir ištirpinkite acetilsalicilo rūgšties miltelius. Faktas yra tas, kad acetilsalicilo rūgštis gerai ištirpsta tik verdančiame vandenyje.
 2. Tada paimkite 800 ml nusistovėjusio vandens ir įpilkite paruoštą tirpalą iš stiklinės, išmaišykite ir galite laistyti gėles.

Sausą dirvą galite laistyti kartą per 2 savaites. Linkiu jums didelių sodrių ir žalių gėlių.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau Sodas ir daržas

 • Kaip ir kada tinkamai genėti rožes? Kaip ir kada tinkamai genėti rožes?

  Sodas ir daržas

  Kaip ir kada genėti rožes?

  autorius

  Reguliarus rožių genėjimas yra raktas į jų vešlų žydėjimą ir gerą naujų ūglių augimą. Tačiau labai svarbu tai padaryti teisingai. Priešingu atveju galite sunaikinti augalą. Mes jums papasakosime, kaip to išvengti.

 • Kaip apskaičiuoti erdmetrius? Kaip apskaičiuoti erdmetrius?

  Lentelės

  Kaip skaičiuojamas erdmetris?

  autorius

  Malkų tūrio apskaičiavimas yra svarbus žemės ūkio ir miškininkystės sričių procesas, kuris leidžia tiksliai įvertinti turimų medienos resursų kiekį. Tai svarbi informacija ne tik miškų valdymui, medienos gamintojams bei prekybininkams, bet ir namų ūkiams. Šiame...

 • Mėnulio sėjos kalendorius 2024 metams Mėnulio sėjos kalendorius 2024 metams

  Kalendoriai

  Mėnulio sėjos kalendorius 2024 metams

  autorius

  Jei domitės sodininkyste, gauti didelį derlių padės įvairių rūšių augalų sėjos ir sodinimo lentelės, sudarytos sodininkams pagal 2024 m. mėnulio sėjos kalendoriaus rekomenduojamas datas.

Temos

Reklama
Reklama

Savaitės populiariausi

Reklama
Reklama
Į viršų