Mus rasite
Kepta skumbrė orkaitėje su daržovėmis
Keptos skumbrės su daržovėmis receptas @būvis.lt

Receptai

Kepta skumbrė su daržovėmis

Orkaitėje kepta skumbrė su daržovėmis. Sugalvotas patiekalas labai paprastai pagaminamas ir sotus. Taigi, viskas iki skausmo paprasta.

Svečiai. Vyriški. O jie visada nori mėsos… jeigu ne vegetarai, tai be mėsos dar galima pasiūlyti tortą ar silkę. Bent jau tokie vyrai supa mane ir mūsų šeimą. Turiu labai stipriai įtempti savo atmintį, kad surasčiau nors vieną, kuris vietoj mėsos ar torto, rinktųsi daržovių salotas ar vanilinius putėsius. Nežinau, kas turėtų atsitikti mane supantiems vyrams (darbe, vyras ar jo draugai, draugių vyrai ir kiti pažįstami), kad jie keistų savo mitybos įpročius ir atsisakytų to stipriai išreikšto skonio, kuris tinka prie alaus, viskio, degtinės ar vyno. Gal aš čia ir nusišneku, bet mano aplinka yra tokia, paprasta, kuri be įmantrumų sukerta lašinį ar karką, baltą mišrainę ar silkę su svogūnais ir būtinai finale, kuo saldesnį tortą.

Kepta skumbrė orkaitėje su daržovėmis

Kepta skumbrė su daržovėmis

Karolina Puodžiūtė
Kad ilgai nepalikti vyrų vienų (ironizuoju), sugalvotas patiekalas labai paprastai pagaminamas ir sotus. Taigi, viskas iki skausmo paprasta.
3 | 1 įvertinimas
Reklama
Paruošimo laikas 15 minutes
Gaminimo laikas 40 minutes
Bendras laikas 55 minutes
Porcijos 4 asmenims

Įrankiai

Reklama

Ingredientai:
  

Paruošimas:
 

  • Skumbrę išdoroju, įpjaunu į odą su peiliu, morkas ir salierą nulupu, o visą kitą: bulves, pomidorus, paprikas, česnakus sudedu tik labai gerai plovusi ir nusausinusi.
  • Sudedu viską į skartą, ir apšlaksčiusi aliejumi, bei apibėrusi prieskoniais, išmaišau tarp rankų ir pašau į orkaitę, įkaitintą iki 200 laipsnių kepti 30 minučių uždengus folija.
  • Nudengusi foliją kepu dar 10 minučių, kad viskas lengvai apskrustų.
Reklama

Pastabos

Jeigu matote, kad dar bulvės, morkos ar kitos daržovės nėra pilnai iškepusios, primažinkite karštį orkaitėje iki 160 laipsnių ir kepkite kol suminkštės. Kadangi viską buvau supjausčiusi nedideliais gabalėliais, tai viskas puikiausiai iškepė per 40 minučių. Taigi, beliko viską dėti į lėkštes ir mėgautis tvirto skonio, aromato žuvimi bei daržovėmis.
Išbandei receptą?Parašyk žemiau komentaruose, ar pavyko!
Skaityti toliau

Esu draugiškas ir linksmas žmogus, kuris mėgsta dalintis patarimais ir patirtimi su maisto gamyba besidominčiais žmonėmis. Nebijau eksperimentuoti su ingredientais ir skoniais. Dažnai kuriu savo originalius receptus ir dalinuosi jais.

Spustelėkite norėdami komentuoti
3 from 1 vote (1 rating without comment)

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Recepto reitingas
Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų