Mus rasite

Šokoladiniai pyragai

Šokoladiniai pyragai – skanūs konditerijos gaminiai, kurie pagaminti iš šokolado ir turi ypatingą skonį bei tekstūrą. Šie pyragai dažnai būna minkšti, sultingi ir turtingo šokolado skonio. Jie gali būti papuošti šokolado glazūra, riešutais ar kitais dekoravimo elementais, suteikiančiais jiems dar didesnį skonį ir išvaizdą.

Šokoladinis pyragas Lietuvoje yra labai populiarus desertas, kurį galima rasti daugelyje konditerijos parduotuvių ir kavinukių. Jų skonis ir kvapas gali pradžiugini bet kurį šokolado mėgėją. Tad siūome išbandyti mūsų siūlomus receptus.

1
Šokolado ir cukinijų pyrago receptas
Šokolado ir cukinijų pyragas
Skaniausias – visai atvėsęs.
Gaminti
2
Pekano riešutų brownie
Pekano riešutų brownie
Gaminti
3
Veganiškas karamelizuoto sviesto brownie
Veganiškas karamelizuoto sviesto brownie
Gaminti
4
Tinginio receptas su kavos skonio šokoladu
Tinginio receptas su kavos skonio šokoladu
Tinginys su kavos skonio šokoladu ir spanguolėmis baltajame šokolade.
Tikriausiai nerasime tokio kuris neragavo šio deserto! Ar jo negamino namuose! Jis Lietuvoje kaip cepelinai, rasite visuose miestuose, net mokyklose! šį kartą gaminau su meduoliais ir sausainiais, bei spanguolėmis baltajame šokolade. Gavosi tobulas! Labai skaniai susivalgė su kava ir arbata.
Gaminti
5
Zacherio tortas
Zacherio torto receptas
Na, o dabar apie tortą. Paprastai tokių pyragų aš tortais nevadinu. Bet neturint gimtadienio torto, pasislėpiau už pavadinimo “Zacherio tortas”.  Jei jau taip vadinasi, tebūnie tortas… o svarbiausia, kolegoms “praėjo” kaip už tortą. Pavyko puikiai, labai skanus, sodriai šokoladinis pyragas.
Gaminti
Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų