Mus rasite
Kas tie baltyminiai batonėliai ir kada juos vartoti?
Proteino batonėliai @būvis.lt nuotrauka

Maistas

Kas tie baltyminiai batonėliai ir kada juos vartoti?

Jei ieškojote būdo sveikai maitintis, surinkti baltymų kiekį iš maisto, numesti svorio ir mėgautis skaniais užkandžiais, proteino batonėliai gali būti kaip tik tai, ko jums reikia.

Baltyminiai batonėliai gali turėti teigiamą vaidmenį auginant raumenis ar metant svorį, jei tik juos vartosite teisingai.

Juk iš makroelementų būtent baltymai suteikia didžiausią sotumo jausmą, o tai reiškia, kad jeigu jausitės sotūs, tuomet sumažės tikimybė valgyti greitą ir nesveiką maistą.

Kas tie baltyminiai batonėliai?

Pirmiausia apibrėžkime, apie ką kalbame sakydami „baltyminiai batonėliai“, nes skirtingiems žmonėms tai gali reikšti skirtingus dalykus.

Pirmiausiai, jų paskirtis – aprūpinti organizmą dideliu kiekiu baltymų.

Kalbant apie išrūgų proteininius batonėlius, jų porcijoje būna apie 20 gramų baltymų. Naudojant veganiškus baltymų šokoladukus , bendras kiekis greičiausiai bus apie 15 gramų. Nors kai kurie gali būti praturtinti papildomais vitaminais ir mineralais, o tai tikrai yra pliusas, tai nėra jų
pagrindinis tikslas. Beje, jie pasižymi puikiu skoniu.

Kada valgyti proteino batonėlius?

Geriausias būdas naudoti baltymų batonėlius yra kaip užkandį. Visada namuose turėkite gerų baltymų batonėlių variantų. Keletą jų laikyti automobilyje ar sporto krepšyje. Niekada nežinai, kada ištiks alkis!

Be to, kad neplanuotai valgote baltymų batonėlius, taip pat galite juos paversti savo suplanuotu užkandžiu tarp pagrindinių valgymų.

Taip pat rekomenduojame proteino batonėlį suvartoti po fizinio krūvio treniruotės.

Kiek baltymų suvartoti su maistu?

Baltymai – tai tarsi kūno ir raumenų statybinės medžiagos, kurios reikalingos tinkamai organizmo veiklai bei raumeninio audinio auginimui. Tuo atveju, jeigu sportuojate, jums reikalingas didesnis baltymų kiekis, kurį privalote gauti su maistu ar papildai sportui.

Su maistu baltymų reikėtų gauti bent 1,5 gramo vienam kilogramui, tad nusistačius šią ribą, stebėkite savo jauseną ir kūno svorį ir prireiks šį kiekį galite koreguoti. Kasdien stenkitės vartoti kuo įvairesnius baltymų šaltinius, t. y. mėsą, kiaušinius, pieno produktus, o į tarpus gali užkandžiauti 1-2 proteino batonėliais per dieną.

Skaityti toliau

Esu draugiškas ir linksmas žmogus, kuris mėgsta dalintis patarimais ir patirtimi su maisto gamyba besidominčiais žmonėmis. Nebijau eksperimentuoti su ingredientais ir skoniais. Dažnai kuriu savo originalius receptus ir dalinuosi jais.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų