Mus rasite
Serialai apie policiją
10 serialų apie policiją @būvis.lt iliustracija

Serialai

Serialai apie policiją

Vienas iš populiarumo neprarandančių kino vaizdų – policininko įvaizdis. Šį įvaizdį savo darbuose tyrinėja režisieriai ir aktoriai nuo Charlie Chaplino iki Davido Simono, ir tik gerasis ir piktasis policininkas žino, kiek iš to išaugo klišių.

Taigi dalinuosi su jumis TOP 10 geriausiais serialais apie policininkus.

Blakė (2002)

Kadras iš serialo Blakė

Blakė / The Wire (2002)

„Blakė“ – amerikiečių policinė drama, kurios veiksmas vyksta Baltimorėje. Pareigūnai, pasitelkę įvairią pasiklausymo įrangą ir slaptas kameras, tiria organizuoto nusikalstamumo grupuočių, platinančių narkotikus, juodus darbelius ir pluša, kad nusikaltėliai būtų nuteisti. Be viso to, detektyvams tenka susidurti su korupcija ir politiniais motyvais savo pačių gretose.

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu VISI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu VISI30 galite pasinaudoti iki 2024 gegužės 31 d.

Lietuvoje daugumą serialų iš pateikto sąrašo galite pažiūrėti per Go3 televiziją.

Šis miestas priklauso mums (2022)

Šis miestas priklauso mums (2022)

Šis miestas priklauso mums / We Own This City (2022)

Žurnalistas Fentonas domisi Baltimorės policijos darbu, ypač Ginklų paieškos būrio, pagarsėjusio korupcija ir blogybėmis.

Tikras detektyvas (2014)

Tikras detektyvas (2014)

Tikras detektyvas / True Detective (2014)

Detektyvai Rastis Koulas ir Martinas Hartas buvo pakviesti papasakoti apie tirtą žmogžudystę, įvykdytą 95-taisiais. Tyrimas atskleidžia paslėptas užuominas ir naujus faktus. Pasakodami apie žmogžudystę, jie atveria neužgijusias žaizdas ir įsitraukia į klausimų liūną, kurį paliko 95-taisiais. 2012-taisiais abu detektyvai buvo sugrąžinti į pasaulį, kurį jie paliko praeityje. Sužinodami vis daugiau apie vienas kitą, jie kartu sužino ir tai, kad tamsa egzistuoja abiejose įstatymų pusėse.

Paryžiaus policija 1900 (2021)

Paryžiaus policija 1900 (2021)

Paryžiaus policija 1900 / Paris Police 1900 (2021)

Paryžius, Prancūzija, 1899 m. Senos upėje randamas nežinomos moters lavonas. Tyrimas pastūmės jauną ambicingą inspektorių atskleisti tamsią valstybės paslaptį.

Tokijo policija (2022)

Tokijo policija (2022)

Tokijo policija / Tokyo Vice (2022)

Istorija sukasi apie amerikiečių žurnalistą Džeiką, kuris dirba su Japonijos policija 1990-aisiais Tokijuje. Kiekvieną dieną jo laukia kriminaliniai tyrimai. Jakudzos gyvavimo užkulisiai šiame seriale yra pateikti tikroviškai bei įdomiai, bet kartu dar ir policijos neveiksnumas, korupcija bei visiškas nusileidimas šiai kriminalinei organizacijai, dėl ko galima tik dar stipriau įnikti į rodomą ekrane temą.

Įdomūs faktai

Siužetas paremtas Jake’o Adelsteino prisiminimais. Pilotą režisavo ir prodiusavo legendinis Michaelas Mannas.

Kastlas (2009)

Kastlas (2009)

Kastlas / Castle (2009)

Jis garsus. Jis išvaizdus. Jis velnioniškai protingas. Jis – detektyvų rašytojas Ričardas Kastlas (Nathanas Fillionas), ir jis lipa ant kulnų realiems nusikaltėliams. Klausiate, kodėl? Nes jis neturi ką veikti. Jo sėkmė jam kelia nuobodulį, todėl Kastlas stebi kiekvieną Niujorko policijos detektyvės Keitės Beket (Stana Katic) žingsnį. Ji – energinga detektyvė, kuri griežtai kontroliuoja savo tyrimus, ir ją labai erzina Kastlo sekiojimas (nepaisant to fakto, kad ji slapta yra didelė jo gerbėja). Supamas nuolatinės seksualinės įtampos ir nesiliaujančių intymių kalbų, šis flirtuojantis duetas kuria savo painius santykius narpliodamas keistas žmogžudystes Niujorke. Žmonės, mirtis ir nužudymai dar niekad nebuvo tokie smagūs!

Šviežias kraujas (2018)

Šviežias kraujas (2018)

Šviežias kraujas / The Rookie (2018)

Pradėti iš naujo nėra lengva, ypač Džonui Nolanui, kuris po gyvenimą pakeitusio incidento siekia savo svajonės – įsilieti į Los Andželo policijos departamento gretas. Kaip vyriausias naujokas, jis susiduria su nenuspėjamu ir skepticizmo kupinu policininkų pasauliu.

Šerifo pavaduotojas (2020)

Šerifo pavaduotojas (2020)

Šerifo pavaduotojas / Deputy (2020)

Dėl 170 metų senumo apskrities įstatymo, Los Andželo apygardos šerifo vyresnysis pavaduotojas paaukštinamas iki einančiojo apygardos šerifo pareigas, staiga mirus išrinktos apygardos šerifui, jis pralenkia daug daugiau vyresnių pareigūnų.

Aquarius (2015)

Aquarius (2015)

Aquarius (2015)

1960-ųjų pabaigoje Los Andželo policijos seržantas, kurio asmeninis gyvenimas sudėtingas, pradeda sekti nusikaltėlį ir pradedantį kulto lyderį, ieškantį pažeidžiamų moterų, kurios prisidėtų prie jo. To žmogaus vardas Charlesas Mansonas.

Tiltas (2011)

Tiltas (2011)

Tiltas / Bron/Broen (2011)

Ant tilto, jungiančio Daniją ir Švediją, randama nužudyta Malmės politikė. Abiejų šalių pareigūnai – danas Martinas ir švedė Saga – turi suvienyti jėgas ir atlikti tyrimą. Tik atsakę į klausimą: kas ir kodėl prie švedų politikės “primontavo” danų prostitutės apatinę dalį, suras žudiką.

Fortitudas (2015)

Fortitudas (2015)

Fortitudas / Fortitude (2015)

Dar viena žmogžudystė apsnūdusiame miestelyje – šį kartą Arkties pakraštyje. Detektyvas Mortonas (Stanlis Tučis) atvyksta į poliarinę tvirtovę ištirti paslaptingų nusikaltimų bangą vaizdingoje ir kadaise ramioje vietoje.

Nuostabi detektyvinė istorija arktiniame šaltyje su neįtikėtinais kraštovaizdžiais ir žiūrovo pamėgtų britų ir danų aktoriais. Serialas prasideda kaip savotiška serialo Fargo sesuo dvynė (provincija, kraujas ant sniego), tačiau netrukus netikėtai pakrypsta nuo detektyvinės linijos į neįtikėtinai painų mokslinės fantastikos kelią.


Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu VISI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu VISI30 galite pasinaudoti iki 2024 gegužės 31 d.

Jei jums patinka pateiktas serialų sąrašas, ar norite pasiūlyti savo variantus – užsukite į komentarus, aptarsime!

Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų