Mus rasite
Serialai apie ateivius
10 serialų apie ateivius @būvis.lt iliustracija

Serialai

Serialai apie ateivius

Serialai apie ateivius nuo seno traukia žiūrovus savo mistiškais siužetais, intriguojančiomis teorijomis ir neišsenkančiais fantazijos pasauliais. Šios istorijos suteikia galimybę pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į nuotykių kupiną visatą, kurioje atsiskleidžia neįtikėtini mokslinės fantastikos scenarijai.

Nuo įtemptų tyrimų, bandant įminti nežemiškų būtybių paslaptis, iki dramatiškų žmonių ir ateivių susidūrimų – šie serialai siūlo unikalų žvilgsnį į tai, kas galėtų slypėti už mūsų planetos ribų. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius ir įtakingiausius serialus apie ateivius, kurie sužavėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje.


Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 rugpjūčio 31 d.

X failai (1993)

YouTube player

X-Files seka FTB specialiųjų agentų Fox Mulder (David ovny) ir Dana Scully (Gillian Anderson) karjerą ir asmeninius gyvenimus. Mulder yra talentingas žmogus ir tvirtai tiki antgamtiniais reiškiniais. Jis taip pat yra nepalaužiamas nežemiškos gyvybės ir jos buvimu Žemėje klausimu. X-failai, tai ši eilė Mulderio įsitikinimų, kuri jam uždirbo pravardę „Spooky“ (angl. vaiduokliškas), ir paskyrimas į mažai žinomą skyrių, kuris sprendžia neišaiškintas bylas. Mulder tikėjimas antgamtiniais reiškiniais yra įsišaknijęs nuo pat vaikystės, kai nežemiškų būtybių buvo pagrobta jo sesuo, Samantha Mulder, tada jam buo 12 metų.

Jo sesers pagrobimas yra Mulderio vidinis variklis per visas serijas. Agentė Scully yra Mulderio kontrastas. Ji, kaip medicinos daktarė, yra natūrali skeptikė. Scully dažnai gali pasiekti X-failus su visišku objektyvumu, net kai Mulderis, nepaisant savo didelio išsitreniravimu, negali. Ji yra pradžioje paskirta į X-failus, kad būtų galima demaskuoti Mulderio teorijas pateikiant loginius, mokslinius paaiškinimus. Nors ji ir dažnai gali pasiūlyti moksliniais alternatyvas Mulderio išvadoms, ji retai kada sugeba visiškai jas atmesti ir serijų pabaigoje ji tampa vis labiau nepatenkinta X-failų moksliniais paaiškinimais.

Žvaigždžių vartai SG-1 (1997)

YouTube player

Slapta komanda turi ištirti neseniai rastus Žvaigždžių vartus, kurie kelia daugybę neaiškumų ir baimę. Galiausiai per paslaptingąją erdvę žemiečius užpuola ateiviai. Kolonistas Džekas Onilas, vadovaujantis tyrimų komandai, privalo kuo tiksliau išsiaiškinti ateivių ketinimus.

Rosvelas (1999)

YouTube player

Liza Parker – mokinė–padavėja, dirbanti jos tėvo įstaigoje, atsitiktinai gauna kulką susišaudyme tarp lankytojų. Maksas Evansas nusprendžia padėti ir užgydo žaizdą rankomis.

Riba (2005)

YouTube player

Vyriausybei įsakius, daktarė Molly Ann Caffrey vadovauja mokslininkų grupei, tiriančiai ir bandančiai sustabdyti ateivių invaziją. Siaubingas dalykas atsitiko jūroje. Jūreiviai kažką pamatė virš vandens. Toliau pasigirdo garsas.

Tarakonai ir žiurkės ant denio pradėjo šokti keistus simbolius. Dalis įgulos žuvo ir buvo rasti deformuoti. Kai kurie įgulos nariai taip ir nebuvo rasti. Tie, kurie išgyveno įvykius, įgijo nepažeidžiamumą ir labai keistus sugebėjimus bei visiškai nesuprantamus troškimus.

Rekomenduojame:

Daktaras Kas (1963)

YouTube player

Gydytojo, Laiko Valdovo, kuris keičia savo išvaizdą ir asmenybę, atsinaujindamas arti mirties, nuotykiai laike ir erdvėje, o kartu su bendražygiais jis kovoja prieš ateivius ir kitus megalomaniakus.

Krintantis Dangus (2011)

YouTube player

Prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui nominuotas kultinio režisieriaus Steveno Spielbergo prodiusuotas fantastinis serialas, pasakoja, kaip patyrę ateivių ataką, Žemės gyventojai susivienija kovai dėl savo gyvybių. Buvęs koledžo profesorius Tomas Masonas (aktorius Noah Wyle’as) tampa karių ir civilių grupelės, susibūrusios kovai prieš planetą užpuolusius ateivius, lyderiu. Neveltui sakoma, kad reikia žinoti istoriją tam, kad nekartotume jos klaidų.

Tomas puikiai išmano Amerikos karinius veiksmus ir sugeba kautis dėl žmonijos išlikimo. Jam tenka ne tik kovoti su ateiviais, bet ir susidurti su kitais sunkumais: ilgesiu mirusiai žmonai, ateivių pagrobto sūnaus paieškomis bei vadovo pareigomis. Tačiau tam, kad galėtų išgelbėti žmoniją, jis nepasiduoda net sunkiausiomis akimirkomis.

Pasipriešinimas (2013)

YouTube player

Serialas pasakoja apie pasaulį, kuriame žmonės ir ateiviai gyvena kartu planetoje, kurią nuniokojo dešimt metų trunkantis karas ir kuri buvo pertvarkyta pasitelkus ateivių technologijas.

Po nelaiminga žvaigžde (2014)

YouTube player

Šis serialas pasakoja išskirtinę meilės istoriją tarp merginos iš žmonių giminės ir ateivio vaikino. Jis kartu su kitais ateiviais prieš dešimt metų nusileido Žemėje ir buvo laikomas uždaroje stovykloje, o dabar žmonės juos bando integruoti į priemiesčio mokyklą.

Vaikystė baigėsi (2015)

YouTube player

Serialas pasakos apie taikią ateivių invaziją į Žemę: atvykę ateiviai privedė prie greito karų nutraukimo ir planetą pavertė kone utopija.

Žvaigždžių kelias: Atradimas (2017)

YouTube player

10 metų prieš Kirką, Spoką ir Enterprise, USS Atradimas aptinka naujus pasaulius ir gyvybės formas. Viena iš Starfleet pareigūnių pradeda suprasti ateivių pasaulį.


Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 rugpjūčio 31 d.

Taip pat rekomenduoju susipažinti ir pažiūrėti – Filmai apie ateivius

Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų