Mus rasite

Serialai apie mafiją

Serialai apie mafiją online
Kriminaliniai serialai apie mafiją @būvis.lt iliustracija

Serialai

Serialai apie mafiją

Geriausi kriminaliniai serialai apie mafiją ir gangsterius, kuriuos galima rasti online platformose internete.

Kriminalinis žanras kupinas brutalumo ir dramos. Korumpuota policija, šaltakraujiški viršininkai, negailestingi banditai ir garbės kodeksas. Serialai, nuo kurių negali atsiplėšti. O kai kurie iš jų netgi tęsiami pilnametražių filmų pavidalu. Šioje kolekcijoje surinkome serialus apie garsiąją Sicilijos mafiją ir kitas nusikalstamas grupuotes, įskaitant Londono gaujas, japonų jakuzas ir vagis.

Kolekcija reguliariai atnaujinama. Paskutinį kartą atnaujinta: lapkričio 13 d.

Birmingemo gauja

Birmingemo gauja (2013)

Veiksmas prasideda 1919 metais, iš kart po Pirmojo Pasaulinio Karo. Pasakojama istorija apie Birmingemo gatvėse siautėjančios nusikalstamos gaujos, vadintos „smailiais akintojais“ veiklą. Tokį pavadinimą gauja gavo dėl to, kad savo kepurių snapeliuose būdavo prisisiuvę aštrius peiliukus. Gaujos centre – Šelbi šeima – Tomas, jo teta Poli, sesuo Ada, broliai Artūras ir Džonas. Šelbi šeima be galo užsispyrusi, siekia išplėsti savo veiklą už Birmingemo ribų. „Birmingemo gauja“ parodo tikrąjį tarpukario Birmingemo veidą, atskleidžia, koks gyvenimas tada buvo iš tiesų. Jis vaizduoja tamsiąją, pavojingąją miesto pusę, tą, kurioje neegzistuoja jokie įstatymai, yra tik išgyvenimas arba mirtis. Šis serialas nėra skirtas vaikams, jame pilna visko: personažai nesigėdija keiktis, rūkyti, gerti beveik kiekvienoje scenoje ir persunktas brutalaus smurto, tad jautriems žiūrovams serialas gali pasirodyti per daug šokiruojantis.


Sopranai: Mafijos kronika

Sopranai: Mafijos kronika (1999)

Seriale pasakojama apie Niudžersio mafijozą Tonį Soprano, kuris nuolatos slapta konsultuojasi su psichiatre. Tonis serga depresija, nes jam sunkiai sekasi suvaldyti mafijos šeimą ir susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Reikalai mafijozo šeimoje pakrikę: nesutarimai su žmona, bręstanti duktė, kvaištelėjusi jo motina…Taigi kasdien Toniui tenka stengtis būti pavyzdingu šeimos tėvu ir mafijos krikštatėviu…


Gomora

Gomora (2014)

Italų kriminalinis serialas apie Neapolio mafiją, sukurtas pagal Roberto Saviano romaną. Istorija pasakoja apie per eilę metų susiformavusią italų mafijos korporaciją, gąsdinusią ir gąsdinančią iki šiol tiek eilinius Neapolio gyventojus, tiek korupcijų klanuose skendinčias įvairias valdžios institucijas.


Narkotikų prekeiviai

Narkotikų prekeiviai (2015)

Tikrais įvykiais paremtame seriale – Kolumbijos „kokaino karaliaus“ Pablo Eskobaro istorija. Pasakojama apie jo iškilimą ir nuopuolį bei kruviną karą tarp Amerikos kovos su narkotikais agentų ir garsiojo Medeljino kartelio.


Sausas įstatymas

Sausas įstatymas (2010)

Atlantik Sitis, 1920 m. Kai Amerikoje paskelbiamas „sausasis įstatymas“, žmonės, iki tol buvę už įstatymo ribų, tampa tikraisiais padėties šeimininkais. Politikas Nakis Tompsonas ne tik laviruoja tarp vyriausybės atstovų, konkurentų, lobistų, bet ir už vadelių laiko gimstantį naują mafijos pasaulį. Be jo žinios nevyksta nieko. Mafijos vadai Lakis Lučianas, Arnoldas Rotšteinas ir net garsusis Alas Kaponė – Nakis Tompsonas palaiko ryšius su visais, kurie tik gali būti jam naudingi. „Sopranų“ kūrėjas Terensas Vinteris pristato naujausią savo darbą, kurį kuriant jam talkino legendinis režisierius Martinas Skorsezė.


Makmafija

Makmafija (2018)

Britų žurnalisto Misha Glenny 2008-aisias išleistos knygos „McMafia: A Journey Through the Global Criminal Underworld“ pagrindu sukurtas serialas narsto šeimos ir nusikalstamo pasaulio temas. Pagrindinis serialo herojus Aleksas – žydų kilmės rusų oligarcho sūnus, užaugęs Londone. Atokiau nuo kriminalinio šeimos verslo besilaikantis jaunas vyras įkuria nuosavą verslą ir mėgaujasi ramia kasdienybe, tačiau sykį šeimos reikalai primena apie save. Privalėdamas apsaugoti žmones, kuriuos myli, Aleksas įsitraukia į kriminalinę veiklą, o kelias atgal niekuomet nėra lengvas.


Harlemo Krikštatėvis

Harlemo Krikštatėvis (2019)

Septintajame dešimtmetyje Harleme savo kelią prasiskynė gangsteris Bumpy Johnsonas. Televizijos serialas yra 2007 m. Filmo „Amerikos gangsteris“, tęsinys kurio centre buvo Franko Luco nusikalstama įmonė.


Londono gaujos

Londono gaujos (2020)

Pasakojama istorija apie tai, kaip Londonas buvo atitrūkęs nuo jį kontroliuojančių tarptautinių gaujų kovų ir susidariusio galios vakuumo, kai yra nužudomas galingiausias Londono gaujos narys.


Miestas ant kalno

Miestas ant kalno (2019)

Serialas, paremtas tikrais įvykiais, vykusiais 90-ųjų Bostone. Siužeto centre yra juodaodis prokuroras, kuris ateina į darbą, siekdamas sumažinti nusikalstamumo lygį savo gimtojoje valstyjoje. Bendradarbiaudamas su korumpuotu FTB veteranu, tandemas ketina padaryti galą gatvės žmogžudystėms paskelbdamas karą neapdairiausiems miesto gangsteriams ir negailestingiems banditams.


El Čapo

El Čapo (2017)

Žvilgsnis į blogai pagarsėjusio narkotikų šulo El Čapo gyvenimą nuo jo ankstyvųjų dienų 9-ąjame dešimtmetyje, kai jis dirbo Gvadalacharos karteliui – iki jo iškilimo į valdžią paskutiniame praeito amžiaus dešimtmetyje bei kritimo žemyn 2016-aisiais.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau Serialai

  Temos

  Reklama
  Reklama

  Savaitės populiariausi

  Reklama
  Reklama
  Į viršų