Mus rasite
Serialai apie narkotikus
Serialai apie narkotikus ir narkomanus @būvis.lt

Serialai

Serialai apie narkotikus

Galbūt yra dalykų, blogesnių už narkotikus. Bet net ir tokiu atveju narkotikai yra labai labai blogai. Štai kodėl apie šią sunkią maniją buvo sukurta tiek daug filmų ir serialų. Pasekmės ateina greitai ir beveik šimtu procentų yra negrįžtamos. Pasekmės yra negrįžtamos net tiems, kurie suseka ir gaudo smulkius narkotikų prekeivius ir visagalius narkobaronus.

Serialai apie narkotikus, narkomanus ir narkotikų prekeivius isitvirtino kino industrijoje, kelis dešimtmečius siūlant neįtikėtinas istorijas.

Narkotikų prekeiviai (2015)

Serialas Narkotikų prekeiviai (2015)
Narkotikų prekeiviai / Narcos

Tikrais įvykiais paremtame seriale – Kolumbijos „kokaino karaliaus“ Pablo Eskobaro istorija. Pasakojama apie jo iškilimą ir nuopuolį bei kruviną karą tarp Amerikos kovos su narkotikais agentų ir garsiojo Medeljino kartelio.

Žinoma, verta paminėti Escobaro įvaizdį, kurį sukūrė Wagner Moura: tu niekini ir myli jo herojų vienu metu, o kažkuriuo metu nustoji suprasti, kas yra herojus o kas piktadarys. Dėl to pirmuosius du sezonus žiūrėti tiesiog neįtikėtinai įdomu.

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 rugpjūčio 31 d.

Bręstantis blogis (2008)

Serialas Bręstantis blogis (2008)
Bręstantis blogis / Breaking Bad

Chemijos mokytojas su žmona ir neįgaliu paaugliu sūnumi gyvena Naujojoje Meksikoje. Netikėtai jam nustatomas trečios stadijos vėžys, medikai teigia, kad gyventi beliko metai. Ši žinia ramų vyriškį išlaisvina iš bet kokių baimių ir visuomenės normų. Norėdamas užtikrinti šeimai gerą materialinę ateitį, jis pradeda gaminti aukščiausios kokybės amfetaminą. Mirtina diagnozė tykų namisėdą paverčia narkotikų pasaulio karaliuku.

Geriau skambink Solui (2015)

Serialas Geriau skambink Solui (2015)
Geriau skambink Solui / Better Call Saul

Vargais ir išbandymais nusėtas advokato Solo Gudmano kelias, kuris jį nuveda į Albukerkį Naujajame Meksike, kur šis įkuria savo advokatų kontorą. Serialo įvykiai klostosi kaip žiūrovų pamėgto „Bręstančio Blogio“ priešistorė, tačiau kūrėjai gilinasi tik į Solo Gudmano, kurio tikrasis vardas yra Džeimsas Magilis, iškilimo istoriją.

El Čapo (2017)

Serialas El Čapo (2017)
El Čapo / El Chapo

Žvilgsnis į blogai pagarsėjusio narkotikų šulo El Čapo gyvenimą nuo jo ankstyvųjų dienų 9-ąjame dešimtmetyje, kai jis dirbo Gvadalacharos karteliui – iki jo iškilimo į valdžią paskutiniame praeito amžiaus dešimtmetyje bei kritimo žemyn 2016-aisiais.

El Chapo (tikrasis vardas Joaquin Guzman Loera, slapyvardis reiškia „trumpas“) pamažu pasiekė viršūnę, kuri neišvengiamai turėjo baigtis arba mirtimi, arba pagrobimu. Jis buvo daug kartų sučiuptas, bet jis arba toliau vadovavo karteliui iš Meksikos kalėjimo, arba pabėgdavo iš Amerikos kalėjimo (pabėgimo aplinkybės kartais būdavo beveik siurrealios). 2016 metais jis vėl buvo sučiuptas, o 2017 metais išduotas JAV, kur 2019 metais buvo nuteistas itin ilgai kalėti. Ar tai reiškia, kad serialas bus atnaujintas ketvirtam sezonui ir ar narkobaronui vėl pavyks pabėgti, nežinome. Tačiau trys jo istorijos sezonai tikrai verti dėmesio.

Sniegas (2017)

Serialas Sniegas (2017)
Sniegas / Snowfall

Serialas pasakoja apie kokaino epidemijos Los Andžele pradžią devintojo dešimtmečio pradžioje, kai Amerikos gatvėse pasirodė pigus krekas iš Dominikos Respublikos, o šalį apėmė nekontroliuojamas nusikalstamumo augimas. Įvykiai matomi trijų pagrindinių veikėjų akimis: gatvės prekeivio Džeromo, gangsterio Gustavo ir Leono, vaikino iš padorios šeimos, akimis.

Pietų karalienė (2016)

Serialas Pietų karalienė (2016)
Pietų karalienė / Queen of the South

Teresai tenka bėgti iš Meksikos po to, kai nužudomas jos vaikinas, narkotikų platintojas. Apsigyvenusi Dalase, ji nori tapti šalyje viešpataujančia narkotikų platintoja ir atkeršyti už savo mylimojo nužudymą.

Patrikas Melrouzas (2018)

serialas Patrikas Melrouzas (2018)
Patrikas Melrouzas / Patrick Melrose

Patrikas Melrouzas – tai pasakojimas apie Anglijos elito narį Patriką, nuo vaikystės Pietų Prancūzijoje iki gyvenimo Niujorke ir Londone.

Žolė (2005)

serialas Žolė (2005)
Žolė / Weeds

Nancy yra našlė, turinti du labai originalius vaikus. Vyresnysis Silas yra protingas ir įdomus berniukas, turintis nuolatinių problemų meilės fronte, jaunesnysis Shane’as – tai apskritai atskira daina, jis eina paskui motiną ir prašo antidepresantų ir dideliais kiekiais.

Nancy nerado jokio kito būdo išmaitinti savo šeimą, o tik pradėti pardavinėti marihuaną, kurią jai meta afroamerikiečių šeima, kur Haylia viską tvarko, o jai padeda Nancy neabejingas vaikinas Konradas.

Visi jos kaimynai – teisininkai, finansininkai ir kitos asmenybės – pradėjo pirkti Nansije. Apskritai, jūs galite įsivaizduoti šį paveikslėlį, gerai pagardintą juodu humoru, nuostabiais komedijos intarpais ir tragikominiais vingiais.

Rekomenduojame:

Traffik (1989)

Mini serialas Traffik (1989)
Mini serialas Traffik (1989)

Serialo siužetas suskirstytas į tris siužetus, kurie vyksta Pakistane, Vokietijoje ir JK. Jackas Lithgow tampa JK vidaus reikalų ministerijos vadovu ir pradeda kovoti su narkotikų prekyba, nežinodamas, kad jo dukra yra narkomanė. Jo pastangomis Pakistano vyriausybė degina vietos ūkininkų užaugintus aguonų laukus. Pakistano ūkininkas Fazalas iškeldinamas iš savo žemės ir turi susirasti naują darbą Karačyje. Jį pasamdo narkotikų baronas Tariqas Boutas, kuris tiekia heroiną Europai, bendradarbiaudamas su vokiečiu Karlu Rosshaldu. Rosshaldą suima policija, tačiau nieko nežinanti jo žmona lieka laisva ir turi tvarkyti vyro reikalus.

Euforija (2019)

Serialas Euforija (2019)
Euforija / Euphoria

Drama „Euforija“ pasakoja apie mokinius, jų meilę, draugystę, narkotikus, seksą, traumas ir bendravimą socialiniuose tinkluose. Pagrindiniame vaidmenyje – aktorė, daininkė Zendaya. Taip pat vaidina: Hunter Schafer, Jacob Elordi, Algee Smith ir Sydney Sweeney.

HBO niekada nesidrovėjo brutalumo ir suaugusiesiems skirto turinio – šis serialas pasiekia dar vieną aukštą lygį. Be narkotikų, yra seksas tarp suaugusio vyro ir nepilnamečio, tos pačios lyties santykiai tarp merginų ir daug daugiau – patikėkite, nepaisant lengvo pavadinimo ir studentiško gyvenimo temos, serialą žiūrėti nelengva.

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 rugpjūčio 31 d.
Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų