Mus rasite
Serialai apie raganas
10 serialų apie raganas @būvis.lt iliustracija

Serialai

Serialai apie raganas

Sprendžiant iš šiuolaikinės televizijos tendencijų, kas ne ragana, tas kvailys. Pristatau serialus apie raganas ir tikrą magijos žanro klasiką.


Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 gegužės 31 d.

Raganų atradimas (2018)

serialas Raganų atradimas (2018)
Raganų atradimas / A Discovery of Witches

Serialas paremtas rašytojos Deborah Harkness knyga „Visos sielos“ ir pasakoja Dianos Bishop (akt. Theresa Palmer), Oksfordo istorinių mokslų daktarės bei paveldimos raganos, istoriją. Bibliotekoje rastas magiškas rankraštis visiškai pakeičia jos gyvenimą. Diana susipažįsta su paslaptingu ir žaviuoju genetiku Matthew Clairmont’u (akt. Matthew Goode), tačiau jis yra vampyras, o raganos niekada neturėtų pasitikėti vampyrais. Galbūt jiems lemta būti kartu?

San Francisko Raganos (1998)

serialas San Francisko Raganos (1998)
San Francisko Raganos / Charmed

Serialas apie tris seseris, pasižyminčias raganiškomis galiomis. Viena iš seserų gali sustabdyti laiką, antra – pamatyti ateitį, trečia – paveikti daiktus per atstumą. Tačiau tik jų trijų sąjunga gali joms atnešti sėkmę kovojant su blogosiomis jėgomis.

Jaudinantys Sabrinos nuotykiai (2018)

serialas Jaudinantys Sabrinos nuotykiai (2018)
Jaudinantys Sabrinos nuotykiai / Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina Spellman netrukus sulauks ilgai laukto gimtadienio. Bet, deja, ji negalės jo pažymėti kaip eilinio paauglio. Būdama paveldima ragana, o tiksliau – pusiau krauju, per savo 16-ąjį gimtadienį ji turėtų pasirašyti žvėries knygoje ir eiti į specialią raganų mokyklą, palikdama visus savo draugus, mielą vaikiną ir gyvenimą, prie kurio ji yra įpratusi. Sabrinos, su kuria gyvena, tetos jau ruošiasi artėjančiai ceremonijai, jos pusbrolis Ambrose teikia vertingų patarimų ir moralinę paramą, tik pati jauna ragana dar nėra įsitikinusi, kad nori amžiams palikti žmonių pasaulį.

Tėvynė: Salemo fortas (2020)

serialas Tėvynė: Salemo fortas (2020)
Tėvynė: Salemo fortas / Motherland: Fort Salem

Trys jaunos raganos, apmokytos kovoti magijos pagalba, ruošiasi bauginančiam ir jaudinančiam dislokavimui, pasaulyje, kuriame tradiciniai lyčių ir galios vaidmenys yra sukeisti, o moterys fronto linijose kovoja su gązdinačiomis terorizmo grėsmėmis.

Jo tamsiosios jėgos (2019)

Jo tamsiosios jėgos (2019)
Jo tamsiosios jėgos / His Dark Materials

Istorija prasideda Oksforde, į katedrą panašiame universitete, kuris yra be galo įtakingas ir nuolatos prižiūrimas represinės teokratijos, turinčios nemažai panašumų su Romos katalikų bažnyčia, vadinamos „Magisterium“. Lyra, mokslininkų užauginta kaip pamestinukė, gyvena tokiame paraleliniame pasaulyje, kuriame karaliauja mokslas, teologija bei magija. Lyra be jokio supratimo apie ją supančiame pasaulyje vykstančius politinius bei religinius nesusipratimus kasdien klaidžioja universiteto koridoriais ir miesto stogais, kol vieną dieną pasirodo vyras, kurį ji pažįsta kaip savo dėdę Asrielį. Jis pradeda įrodinėti apie kitos visatos atradimą. Vėliau, beieškodama savo dingusio draugo Lyra atskleidžia piktavališką sąmokslą, susijusį su vaikų grobimu ir leidžiasi į žygį, kad suprastų paslaptingą fenomeną, vadinamą Dulkėmis. Kelionėje prie jos prisijungia berniukas vardu Vilas, turintis peilį, galintį tarp pasaulių išpjauti langus.

Slaptas ratas (2011)

Slaptas ratas (2011)
Slaptas ratas / The Secret Circle

Tai istorija apie 16-metę Kesę, kuri persikelia iš Kalifornijos gyventi pas savo močiutę Naujajame Saleme ir įsimyli paslaptingą berniuką, vardu Adamas. Tačiau jau būdama naujojoje vidurinėje mokykloje, ji supranta, kad jis, ji ir visi kiti geriausi mokyklos mokiniai yra raganos ir raganiai! Kesė susidraugauja su jų lydere Diana, tačiau netrukus sužino, kad Adamas ir Diana yra pora, kas priveda prie itin sudėtingos dramos.

Magai (2015)

Magai (2015)
Magai / The Magicians

Kvinas Koldvateris aukštosios mokyklos studentas iš Bruklino, su savo geriausiais draugais Džeimsu ir Džiulija, mokosi pažangioje mokykloje. Jis dievina visas knygos “Filorė ir toliau” dalis, kuriose rašoma apie Čatvino šeimos vaikus, kurie atranda į Narniją panašią šalį, vadinamą Filore. Vieną dieną, vietoj interviu į Prinstono universitetą, jis laiko egzaminą įstoti į Breikbilio koledžą magistro laipsniui, tai vienintelė magijos mokykla visoje Šiaurės Amerikoje. Su 19 kitų jaunuolių, jis priimamas ir ten apsigyvena. Jie dar nežino, jog magija, apie kurią jie skaitė dar būdami vaikai, yra daug tikroviškesnė ir pavojingesnė nei jie kada nors manė.

Smėlio žmogus (2022)

Smėlio žmogus (2022)
Smėlio žmogus / The Sandman

Sapnų valdovas Morfėjus pateko į nelaisvę pas burtininką, kuris bandė prikelti į gyvenimą jo sūnų, žuvusį Pirmojo pasaulinio karo laukuose. Morfėjui pavyksta išsivaduoti tik po 100 metų. Jo nebuvimo metu jo karalystė pasikeitė, o dabar savininkui reikia atkurti tvarką.

Grimas (2011)

Grimas (2011)
Grimas / Grimm

Po žiauraus ir paslaptingo vietinės studentės užpuolimo, Portlando detektyvas Nickas Burkhardatas sužino, kad jis yra vienas iš Grimų, kurie išlaiko pusiausvyrą tarp žmonijos ir mitologinių pasaulio būtybių. Jis susipažina su “Skerdiku” Monro kuris yra vienas iš gerųjų būtybių. Nikas su savo partneriu Henku Grifinu ir draugu Monro kovoja prieš…

Amerikietiška siaubo istorija (2011)

Amerikietiška siaubo istorija (2011)
Amerikietiška siaubo istorija / American Horror Story

Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni… Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina „Siaubo namu“, herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų.

Kultinis serialas trečiąjį sezoną pasuko raganų tema. Prieš kelis šimtmečius, kai raganos buvo negailestingai deginamos ant laužo, išmokė jas gerai slėptis. Visos jaunos raganos dabar vyksta į Naująjį Orleaną įsisavinti magiškos apsaugos meno.


Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio būvis.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida, kuri taikoma pirmiems trims mėnesiams!

  • Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 gegužės 31 d.

Skaityti toliau

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai man niekas nepavyksta. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelių rūpesčių. Senatvėje tikriausiai rašysiu prisiminimus. Visi jie bus išgalvoti nuo A iki Z.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama
Maršrutas “Palūksčiai”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Palūksčiai”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Sūduvos keliais”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Sūduvos keliais”

autorius 2024-01-29
Maršrutas “Vilnia”

Apie Lietuvą

Maršrutas “Vilnia”

autorius 2024-01-29
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų