Mus rasite

Tinginys

Tinginys yra vienas iš labiausiai mėgstamų desertų Lietuvoje. Ir tai nenuostabu – jis yra lengvai ir greitai pagaminamas iš kelių paprastų ingredientų, todėl tinkamas tiek mažiems, tiek dideliems valgytojams. Yra begalė tinginio variacijų, o kiekviena šeimininkė turi savo unikalų receptą.

1
Tinginys su zefyrais
Tinginys su zefyrais
Gaminti
2
Tinginio receptas su kavos skonio šokoladu
Tinginio receptas su kavos skonio šokoladu
Tinginys su kavos skonio šokoladu ir spanguolėmis baltajame šokolade.
Tikriausiai nerasime tokio kuris neragavo šio deserto! Ar jo negamino namuose! Jis Lietuvoje kaip cepelinai, rasite visuose miestuose, net mokyklose! šį kartą gaminau su meduoliais ir sausainiais, bei spanguolėmis baltajame šokolade. Gavosi tobulas! Labai skaniai susivalgė su kava ir arbata.
Gaminti
3
Perpjautas varškės tinginys
Varškės tinginio receptas
Aš esu bet kurio recepto, kuriame reikalingas saldintas kondensuotas pienas, gerbėja. Gėda prisipažinti, kad mėgaujuosi tiesiai iš skardinės su šaukštu. Mėgstantys smaližius nesunkiai pagamins šį populiarų nesunkiai pagaminama lietuvių nacionalinį skanėstą.
Nesutikau nei vieno žmogaus, kuriam nepatiktų tingynio pyragas. Nesvarbu, lietuvis ar užsienietis, tinginio pyragas visada patinka visiems. Netgi princas Williamas taip pat mėgsta tinginio pyragą (tik angliškas variantas su šokoladiniu glaistu). Tiesą sakant, tiksliai nežinoma iš kur atsirado tinginio pyragas ir kuri šalis yra jo originali autorė, net Italijoje tinginio pyragas yra žinomas, jie mėgsta įdėti riešutų ir džiovintų vaisių, Airijoje ar Didžiojoje Britanijoje dedame zefyrų… Na kiekvienas gamina taip, kaip išmano.
Gaminti
4
Tinginys su šokoladu
Tinginys su šokoladu
Šokolado tinginys yra beveik toks pats kaip ir su baltuoju šokoladu, bet su stipresniu ir turtingesniu skoniu, kartu su subtiliu kartumo prieskoniu. Tai tikrai skanu!
Gaminti
5
Tinginys su kokosų
Tinginio su kokosų receptas
Visiems puikiai žinomas ir tikrai pamėgtas sausainių pyragas-vyniotinis “tinginys”. Jo variacijų yra daubybė: su riešutais, džiovintais vaisiais, be pagardų ir pan. Tradiciškai gaminant šį desertą panaudojamas nemažas kiekis kondensuoto pieno, o kur dar cukrus. Todėl šiandien nusprendžiau Jums pasiūlyti kiek kitokią šio pyrago variaciją, mano šeimai jis patiko labiau nei originalus “tinginio” receptas.⁣
Gaminti
6
2 sluoksnių varškės tinginys su braškių milteliais
2 sluoksnių varškės tinginys su braškių milteliais
Gaminti
7
Sūdytos karamelės tinginys
Sūdytos karamelės tinginys
Gaminti
8
Senbernio-Tinginio tortas
Senbernio tortas "tinginys"
Labai nesunkiai pagaminamas, baliui, galbūt, nelabai tinka, bet nusivežti pas draugus – kaip tik. Nes šis senbernis nesunkiai transportuojams, ir taip lengvai jo nesugadinsi – reikia nebent kumčiu daužyti, kad pasiduotų. Todėl ir senbernis!
Gaminti
Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų