Mus rasite

Silkė kūčioms

Silkė kūčioms yra vienas iš tradicinių patiekalų. Kažkada Baltijos jūroje buvo daug silkių ir jos sudarė itin svarbų pakrantės gyventojų raciono dalį.

1
Silkė su baravykais kūčioms
Silkės su baravykais receptas
Šį kartą pagaminau silkę su šaldytais baravykais, o ne kaip įprasta su džiovintais.
Gaminti
2
Silkės salotų receptas šventiniam stalui
Silkės salotų receptas šventiniam stalui
Šios silkės salotos yra tokios paprastos ir skanios. Jos pagamintos tik iš kelių ingredientų ir jas labai lengva pagaminti. Marinuota silkė, bulvės, obuoliai ir svogūnai yra klasikinio skonio derinys. Be to, įdėjus kietai virtų kiaušinių, marinuotų agurkų bei virtų morkų, kad paryškintų skonį. Visi šie ingredientai puikiai dera kartu.
Šios salotos puikiai tinka bet kokioms šeimos ir draugų šventėms, vakarėliams ir iškilmingesnėmis progomis, tokioms kaip Kalėdos ar Velykos.
Gaminti
3
Silkė su paprikomis, svogūnais ir avinžirniais kūčioms
Silkė su paprikomis, svogūnais ir avinžirniais
22 Advento kalendoriaus diena atnešė receptą Kūčioms. Tikriausiai ant daugelio stalų per Kūčias būną įvairiai paruoštos silkės. Šiais metais siūlau išbandyti šį keptų paprikų su svogonais, o vėliau sutrintų pagardą silkei, kuris puikiai dera su keptais avinžirniais. O kokią silkę labiausiai mėgstate jūs?
Gaminti
4
Silkės receptas pomidorų ir aliejaus padaže
Silkės receptas pomidorų ir aliejaus padaže
Tiesą pasakius mano šeimyna turi kiekvienas savo silkės favoritą, kam su grybais, kam su acteliu, kam pataluose, kažkam buvo su raugintais agurkėliais skaniausi. Ir kokių dar neišbandžiusi buvau. Net su bananais esu dariusi ir buvo gan griežtai pasakyta, kad silkės daugiau taip negaminčiau. Tad šį kartą tik su keliais produktais dariau. Ir kaip aš buvau pamiršusi šį gėrį paprastesniame gaminime. Silkę paruošiau per kelias akimirkas, sudėjau į stiklainį ir pamiršau. Kai kitą dieną jas paragavau, jos buvo tokios skanios, kad nusprendžiau juo pasidalinti su jumis. Jos puikiai tinka šventiniam stalui kaip ir bet kokiam vakarėliui.
Gaminti
5
Silkė su troškintomis daržovėmis ir grybais
Silkė su troškintomis daržovėmis ir grybais
Gaminti
6
Silkė su spirgintais grybais
Silkė su spirgintais grybais
Šis silkės patiekalas yra tarsi mūsų senolių virtuvės paveldas ir primena gražiausias šventes, pasisedėjimus su jais. Man patinka šio recepto paprastumas ir grynumas, nes jis tikrai nesudėgingas.
Gaminti
7
Marinuota silkė pomidorų padaže
Marinuotos silkės receptas pomidorų padaže
Šios žuvies skonis yra labai subalansuotas, šiek tiek pikantiškas ir patinkantis daugeliui. Paruošti šią marinuotą silkę nėra sunku. Produktai yra patys paprasčiausi ir prieinamiausi. Noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad recepte naudojama šaldyta nesūdyta silkė.
Gaminti
8
Paruošta silkė pataluose be majonezo
Silkės pataluose be majonezo receptas
Daugelis žmonių atsisako skanių patiekalų, nes yra priversti stebėti savo figūrą. Laimei, silkę pataluose galima paruošti ir be majonezo. Tiesiog pakeiskite įprastą ingredientą jogurtu. Manau, kad taip salotos bus dar skanesnės!
Gaminti
9
Silkės užkandžio receptas su obuoliais
Silkės užkandžio receptas su obuoliais
Daug lengviau naudoti silkę, kuri parduodama kaip filė, tačiau jei norite pagaminti tikrai skanų užkandį, ieškokite skanios, nesūdytos silkės ir skirkite laiko ją patiems išvalyti.
Gaminti
10
Silkė jogurto ir garstyčių padaže
Silkė jogurto ir garstyčių padaže
Silkė sugrįžta vėl į mano virtuvę. Atšalus orams ir rudeniui spėjus įsibėgėti aš vėl noriu silkės.
Silkę su garstyčiomis ruošiau pirmą kartą. Labai patiko ir tiko prie silkės tas salstelėjęs padažas.
Gaminti
11
Silkė su daržovėmis, pupelėmis ir grybais
Silkė su daržovėmis, pupelėmis ir grybais
Šiandieną mėgaujauosi skaniu patiekalu – silkė su daržovėmis, švelniomis pupelėmis ir aromatingais virtais grybais. Šis patiekalas yra tikras skanėstas, kuriame subtiliai derinasi silkės švelnumas su daržovių šviežumu bei pupelių ir grybų sultingumu.
Mano skaniausia silkė. O jūs jau dairotės silkės receptų?
Gaminti
12
Silkė su marinuotais svogūnais
Silkė su marinuotais svogūnais
Gaminti
Reklama
Reklama

Dienos populiariausi

Reklama
Reklama
Reklama
Į viršų