Kad gėlės išliktų žalios ir ryškios, jas reikia maitinti net ir žiemą. Kadangi žiemą augalai patiria didžiausią stresą:
- Nuo vasaros augalai išnaudojo visas maisto medžiagas ir dirvoje nieko nebelieka. Dirva išeikvota, jėgos senka, trūksta reikalingų elementų, kad gėlės gražiai atrodytų. Nedaug žmonių persodina augalus rudenį, o juk vasarą gėlės aktyviai dirba ir žydi ir išleidžia visus savo išteklius, kad suteiktų jums gražų žydėjimą. Rudenį gėlės pradeda gelsti, atrodo vangūs, atsiranda įvairi chlorozė, nes trūksta maistinių medžiagų.
- Šildymo sezonas augalui grožio neprideda, nes bute pasidaro labai karšta, labai sausa, o optimaliam augalo augimui reikia 20-25 laipsnių šilumos ir ne mažesnės kaip 60 proc. drėgmės Dėl karščio, būtent šildymo sezono metu, drėgmė nukrenta iki 20-30%, o lapai pradeda aktyviai gelsti ir negražiai atrodyti.
- Trumpėjant šviesiajam paros laikui, saulė ant palangių praktiškai nekrenta. Augalas, ilgai negavęs šviesos, pradeda temptis, lapai baltuoja, pagelsta, papilkuoja. Ant lapų pradeda atsirasti įvairių dėmių.
Atsižvelgiant į visus nepalankius veiksnius, būtina augalus pritaikyti prie nepalankių gyvenimo sąlygų bute, kad jie mažiau reaguotų į karštį, sausą orą, šviesos trūkumą ir nedažną laistymą.

Tai mums padės 1 tabletė 500 mg acetilsalicilo rūgšties.
- Tiesiog sutrinkite tabletę į miltelius, paimkite 200 ml stiklinę, užpilkite verdančiu vandeniu ir ištirpinkite acetilsalicilo rūgšties miltelius. Faktas yra tas, kad acetilsalicilo rūgštis gerai ištirpsta tik verdančiame vandenyje.
- Tada paimkite 800 ml nusistovėjusio vandens ir įpilkite paruoštą tirpalą iš stiklinės, išmaišykite ir galite laistyti gėles.
Sausą dirvą galite laistyti kartą per 2 savaites. Linkiu jums didelių sodrių ir žalių gėlių.